- Hoşgeldiniz

Adres : Zafer AKCEViZ - Tel: 0505 533 44 53
Telefon : 0505 533 44 53
E-Posta : -
Websitesi : www.karadenizbilisim.com.tr
Üyelik Tarihi : 30 Ağustos 2014

Karadeniz Bilişim

Bilgisayar Teknik Servisi & Danışmanlık Hizmetleri

Bilgisayar teknik servis ve danışmanlık hizmetleriFirmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada KARADENİZ BİLİŞİM teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Notebook Tamiri, Notebook Onarımı

Notebook teknik servisi tamiriNotebook tamiri ve notebook onarımı konularında uzman ekibimiz size en kısa zamanda arızalı notebook’unuza doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve upgrade hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve müşteriden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre 1 – 7 iş gününü bulmaktadır.

Web Tasarımı

Web tasarımıGünümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla web sitesi veya e-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir. Bilindiği gibi internet tüm dünyada kabul edilmiş etkin bir platformdur. Bu platformda firmaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri de, kendilerine uygun web tasarım çözümlerini tercih etmeleri ile olur.

 

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bakım anlaşması, yıllık bakım anlaşmasıTicari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir.

Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Web Hosting Hizmeti

Web hosting hizmetiVermiş olduğumuz Web hosting hizmeti, statik, dinamik ve interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

Hosting hizmetinde müşterimiz kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapıp Plesk Panel’in gelişmiş özelliklerini kullanarak alanını dilediği gibi yönetebilir. Web sayfalarınızın yapısına göre Profesyonel ve Standart Hosting seçenekleri mevcuttur.

Sistem & Network Hizmetleri
Sistem & Network kurulum hizmetleriBilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır.
Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.
Alan Adı (Domain) Tescil Hizmetleri

Alan adı (domain) tescil hizmetleriAlan adı tescil işlemleri ülkelere göre farklı kurumlardan tescil edilir. En yaygın olarak kullanılan com, net, org alan adlarının tescilleri paylaşımlı tescil uygulamasına geçişten sonra 30’u aşkın kurum tarafından tescil edilmektedir.

Sorgulama sonucunda domain tescil edilmemiş ise domaini satın alabilirsiniz.

Google Reklamları (Sponsor Bağlantılar)
Google reklam sponsor bağlantılarıWeb siteniz hazır. Peki insanların sitenizden haberi var mı? Sitenizi birkaç saat içinde pek çok sitede duyurmak ister misiniz? Hedef Kitleniz için bulunabilir olup rakiplerinizin önüne geçmek için tek yapmanız gereken kelimelerinizi seçmek..
 
Bilgisayar Satış

Multimedya cd tasarımıHazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz.

12 aya kadar taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.

Her türlü bilgisayar donanımını uygun fiyat ve cazip finans seçenekleri ile bulabileceğiniz KARADENİZ BİLİŞİM bilgisayar satış sonrası desteği ile hizmetinizdedir.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların satışı, LCD monitörden flash belleklere kadar olan birçok OEM malzemenin satışı yapılmaktadır.

Güvenlik Kamerası Sistemleriı

Portal kurulumu, yönetilebilir web sitesiDijital Görüntüleme Sistemleri Güvenlik ve Denetimi sağlamayı düşündüğünüz mekanlarınızı bilgisayar ortamında kontrol etmenizi sağlar.

Bu sistemle kameraların takılı olduğu ev veya işyerinizi günlerce yüksek video kalitesi ile kayıt altına alır, istediğiniz zaman pratik şekilde arşiv kayıtlarını seyredebilir, delil olarak kullanabilirsiniz

Bilgisayar Yazılım Bilişim kategorisinde bulunan Karadeniz Bilişim sitemize 30 Ağustos 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.297 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İlgili Terimler :